arrow_back
Tek Katlı

Cubby 91

Cubby yalnızca bugününüz değil yarınlarınız da düşünülerek tasarlanmıştır. Modüler sistemdeki yapısı ile değişen ve gelişen tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunar.

Cubby 91

Cubby 91, fabrika ortamında tesisattan sabit mobilyalarına, aydınlatmadan vitrifiye elemanlarına kadar bütün detaylarıyla tamamlanmış altı adet modülün yan yana birleştirilmesi ile oluşturulur. 1 gün içerisinde bütün temel ve altyapı bağlantıları tamamlanarak anahtar teslimi yapılır. Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sisteme sahip modüllerde; cephe malzemesi ahşap kaplama, kısmi olarak kompozit panel kaplama ile alüminyum doğrama kullanılmıştır. Ahşap panellerin pencere önüne kaymasıyla cam yüzeyler kapatılarak güvenlik sağlanmaktadır.

Toplam alanı 91m² olan bina; yaşam alanı, mutfak, ebeveyn yatak odası, ebeveyn banyo, iki adet çocuk yatak odası, genel banyo, çamaşır odası ve tesisat odası bölümünden oluşur.

Yaşam Alanı
Yaşam Alanı
Yaşam Alanı
Banyo
Çocuk Odası
Çamaşır Odası
Banyo
Yatak Odası
Oynat

3+1 konseptinde tasarlanmış olan CUBBY 91;

Girişi kapısı 29m² büyüklüğünde geniş bir açık mutfaklı yaşam alanına açılır. Kapının sağ ve sol yanlarında simetrik olarak iki adet vestiyer dolabı bulunur. Ada tezgâh ve mutfak masası mutfağın fonksiyonelliğini arttırırken salon ve mutfağı birbirinden ayırır. Yaşam alanı binanın merkezinde konumlandırılmıştır. Ebeveyn ve çocuk yatak odaları iki bölüme ayrılarak, her birine yaşam alanından farklı koridorlardan ulaşım sağlanır. Ebeveyn bölümünde yatak odası, giyinme bölümü ve kendine ait banyosu yer almaktadır. Çocuk odası bölümünde ise iki adet oda bulunmaktadır. İsteğe göre bu iki oda birleştirilerek büyük bir oda elde edilebilir. Bu alanda bir de genel banyo bulunmaktadır.