arrow_back
İki Katlı

Cubby 90

Cubby yalnızca bugününüz değil yarınlarınız da düşünülerek tasarlanmıştır. Modüler sistemdeki yapısı ile değişen ve gelişen tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunar.

Cubby 90

Cubby 90, fabrika ortamında tesisattan sabit mobilyalarına, aydınlatmadan vitrifiye elemanlarına kadar bütün detaylarıyla tamamlanan 3,6mx13m ve 3,6mx13m ebatlarında iki modülün üst üste birleştirilmesi ile oluşturulur.

Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sisteme sahip modüllerde, cephe malzemesi olarak kompozit panel kaplama, ahşap kaplama ile alüminyum doğrama kullanılmıştır. Cephede kullanılan ahşap kepenklerle bütün cam yüzeyler kapatılarak güvenlik sağlanmaktadır.

Doğa Dostu

Cubby 90 evleri, yaşam alanı, mutfak, bir adet çocuk odası, 1 adet ebeveyn yatak odası, genel banyo, çamaşır odası, misafir WC ve tesisat odası bölümlerinden oluşan 90m²’lik toplam alana sahiptir. Arsaya yerleşimine göre yaşama mekânından geniş bir terasa açılırken ayrıca 1. katta yatak odasından çıkılan bir adet balkon bulunur.

Yeşil Çevre

Yapılar, arsaya tek başına yerleştirilebileceği gibi, iki tanesi birbirine 180 derece açı ile konumlandırılarak ikiz villa oluşturulabilir. Bu ikiz villalar ile istenilen büyüklükte konut siteleri oluşturulabilir.

Yaşam Alanı
Mutfak
Yatak Odası
Yatak Odası
Mutfak
Oynat

CUBBY 90

1 gün içerisinde bütün temel ve altyapı bağlantıları tamamlanarak anahtar teslimi yapılır.