arrow_back
Tek Katlı

Cubby 45

Hayal ettiğiniz yerde, hayalini kurduğunuz şekilde yaşayın.

Cubby 45

Cubby 45, bir konutun tüm fonksiyonlarını içinde barındıran 3,5mx13m ebadında tek bir modülden oluşmaktadır. Sabit mobilyalarından aydınlatmalarına, vitrifiye elemanlarından tesisat sistemine kadar bütün detaylarıyla fabrika ortamında üretilir. 1 gün içerisinde bütün temel ve altyapı bağlantıları tamamlanarak anahtar teslimi yapılır. Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sisteme sahip modüllerde, cephe malzemesi olarak kompozit panel kaplama ile alüminyum doğrama kullanılmıştır. Bütün cam yüzeyler cepheyi oluşturan kompozit panel kepenkler ile kapatılarak yapının güvenliği sağlanmıştır.

1+1 açık mutfak konseptinde minimalist tarzda dekore edilen Cubby 45, kullanılan sade ve ergonomik malzemelerle estetikten ödün vermeden ferah bir yaşam alanı sunmaktadır.

Doğa Dostu

Modül içerisinde açık mutfaklı yaşam alanı, bir adet iki kişilik yatak odası, çalışma alanı ve banyo yer alır. Banyo içerisinde; geniş duş alanı, çanak lavabo, çamaşır makinesi ve klozet bulunur.

Yeşil Çevre

Bunların yanında bir konutun ihtiyaç duyduğu geniş depolama hacmine sahiptir. Kapıların tamamı alanları daha verimli kullanabilmek için kayar kapı sistemi ile tasarlanmıştır.

Yatak Odası
Çalışma Alanı
Yaşam Alanı
Yaşam Alanı
Yatak Odası
Oynat

Hayal ettiğiniz yerde, hayalini kurduğunuz şekilde yaşayın.

Belki denizden esen bir rüzgâr karşılar sizi belki de çam ağaçlarının yaydığı muhteşem kokuyla güne başlarsınız. Siz nerede olmak isterseniz, eviniz orada hazır.