arrow_back
Tek Katlı

Cubby 200

Yapısı ve birinci sınıf malzeme kalitesi ile yüksek standartlarda bir yaşama “merhaba” diyelim.

Cubby 200

Cubby 200, fabrika ortamında tesisattan sabit mobilyalarına, aydınlatmadan vitrifiye elemanlarına kadar bütün detaylarıyla tamamlanmış sekiz adet modülün yan yana birleştirilmesi ile oluşmaktadır.

Çelik konstrüksiyon taşıyıcı sisteme sahip modüllerde, cephe malzemesi olarak doğal ahşap kaplama ile alüminyum doğrama kullanılmıştır.

Doğa Dostu

Girişinde veranda, salon önünde ise geniş bir terasa sahiptir.

Yeşil Çevre

Tüm yapı yalnızca 1 gün içerisinde kurularak anahtar teslimi yapılmaktadır.

Oturma Odası
Mutfak
Mutfak
Yaşam Alanı
Giriş
Yatak Odası
Yatak Odası
Yatak Odası
Yatak Odası
Banyo
Banyo
Banyo
Yaşam Alanı
Yaşam Alanı
Yaşam Alanı
Oynat

4+1 konseptte 200m² alana sahip olan yapı;

Yaşam alanı, mutfak, kiler, çocuk odası, genç odası, genç odası banyo, TV odası, genel banyo, ebeveyn yatak odası, ebeveyn banyo çamaşır odası, kiler ve tesisat odası bölümünden oluşan Cubby 200, 52,5m²’lik alana sahip şömineli salonu ile geniş oturma alanı ve 12 kişilik yemek masası kapasitesi sunarken, ayrı bir alanda TV odası da mevcuttur. Yaşam alanı ve mutfak yapının merkezinde planlanmıştır. Geniş pencereleri sayesinde çevreyle içi içe bir ortam sunar. Ebeveyn alanı ile çocuk yatak odaları birbirinden ayrı konumlarda bu merkezin iki ucuna yerleştirilmiştir. Giriş cephesine bakan camsız alanda geniş dolap hacimleri yaratılmıştır. Ebeveyn için ayrılmış bölümde geniş bir yatak odası, giyinme dolapları ve çift lavabolu ebeveyn banyosu yer alır. Çocuk odaları için ayrılmış bölümde bir adet çocuk odası, bir adet kendi banyosunu da içine alan genç odası yer alır.