arrow_back
İki Katlı

Cubby 110

Cubby yalnızca bugününüz değil yarınlarınız da düşünülerek tasarlanmıştır. Modüler sistemdeki yapısı ile değişen ve gelişen tüm ihtiyaçlarınıza hızlı ve pratik çözümler sunar.

Cubby 110

Cubby 110, fabrika ortamında bütün detaylarıyla tamamlanmış üç tanesi alt katı, üç tanesi ise üst katı oluşturan altı adet modülün birleştirilmesinden oluşmaktadır. 1 gün içerisinde bütün temel ve altyapı bağlantıları tamamlanarak anahtar teslimi yapılır.

Cubby 110 evleri, 55m²’si zemin oturum alanı, 95m²’si bahçe alanı olmak üzere 150m² alan kaplar. Yapılar, iki adet villanın birbirine 180 derece açı yaparak bitiştirilmesi ile oluşturulmuştur.

Doğa Dostu

Binaların formu; oturma alanlı, bitki yetiştirilen 23m²’lik, açık ve 72m²’lik mahrem havuzlu olmak üzere iki adet bahçeye sahip olunmasına imkân tanımaktadır. Bitişikteki villanın duvarları sayesinde, bahçedeki 3mx8,3m ebatlarındaki havuzun uzun kenarlarından biri boyunca duvar yapmaya gerek kalmadan mahremiyet sağlanmaktadır.

Yeşil Çevre

Komşuların bina duvarları, birbirlerinin bahçelerini, havuzlarını görmeden, birbirlerinin bahçe duvarlarını oluşturur. Bu ikiz villa formu yan yana çoğaltılarak site oluşturmaya elverişli olarak tasarlanmıştır.

Yaşam Alanı
Yaşam Alanı
Mutfak
Yatak Odası
Çocuk Odası
Banyo
Banyo
Oynat

CUBBY 110

Ön bahçe ve havuzlu arka bahçeden yaşam mekanına düz ayak girilir. Cubby 110’un açık mutfakla birlikte kullanılan yaşam alanı sayesinde daha geniş bir mekân yaratılmıştır. Oturma alanı önündeki doğramaların tamamı üst üste katlanarak açılır; havuz, oturma alanının bir parçası haline gelir. Bu katta ayrıca bir çocuk odası, WC ve teknik oda bulunur. Yapının üst katı yatak odaları olarak planlanmıştır. Ebeveyn için ayrılmış geniş yatak odasından, giyinme odası ve çift lavabolu ebeveyn banyosuna geçilir. Bu katta ayrıca bir adet çocuk odası, genel banyo ve çamaşır odası bulunur.