arrow_back
Cubby

Hakkında

BELEN MODULAR, güçlü mimar ve mühendis kadrosu ile insanların değişmekte olan konut ihtiyaçlarını yenilikçi yaklaşımı sayesinde geleceği şekillendiren yaşam alanları tasarlayarak çağın ötesinde çözümler sunar.

Yenilikçi ve yaratıcı çözümleriyle sektörde takip edilen bir marka haline gelen Belen Modular, kullanıcı ihtiyaçlarını iyi anlar ve hatta kullanıcıya yeni alışkanlıklar sunan tasarımlarıyla her zaman fark yaratır. ARGE çalışmaları; estetik kaygılar, sürdürülebilirlik ve konfor göz önüne alınarak yapılır ve teknolojik gelişmeler takip edilerek her zaman güncelliğini korur.

Tasarımından üretimine her aşaması profesyonel ekipler tarafından yürütülen, malzeme ve teknolojinin yüksek standartlarını içeren modüler binalar; akıllı tasarım, enerji verimliliği ve ekoloji kaynaklı malzemeler kullanılarak üretilir.

Konfordan ve şıklıktan vazgeçmeden güzel bir eve sahip olmak herkesin hayali ancak bugün, bir ev sahibi olmanın ne gibi zorluklar yarattığının hepimiz farkındayız.

Yüksek ev fiyatları, konut piyasasındaki ani değişimler, aradığınız evin istediğiniz konumda ve özellikte olmaması; yüksek yapı masrafları, gösterilen çaba ve buna bağlı olarak harcanan zaman gibi pek çok faktör, hepimizin hayalindeki eve sahip olmayı daha da zorlaştırıyor.

Belen Modular olarak işte tam da bu noktada yenilikçi, modern ve farklı karakterlerdeki projelerle size özel çözümler üretiyor; tasarım, konfor ve fonksiyonelliği yapılarımızın ayrılmaz parçaları olarak görüyoruz.

Cubby’de
hayallere yer var

Ve hayalinizdeki eve vakit kaybetmeden ulaşmanız için size Cubby’yi sunuyoruz.